Meksika’da uzaylı mı bulundu? Uzman isimden net DNA açıklaması

70 Punto Dünya

Meksika Kongresi’nde bugün yapılan açıklama dünya gündemine oturdu. Gazeteci ve UFO bilimci Jaime Maussan tarafından cam muhafazalar içinde sunulan görüntü tartışma yaratırken DNA’larına dikkat çekildi. Uzman isim tarafından bulunan fosillerle ilgili DNA açıklaması geldi.

Meksika Kongresi’nde yapılan bir özel oturumda ‘uzaylı’ olduğu iddia edilen iki varlığın bedenleri sergilendi. Gazeteci ve UFO bilimci Jaime Maussan tarafından cam muhafazalar içinde sunulan fosilleşmiş cesetlerin bin yıllık olduğu belirtildi.

Yemin altında konuşan Maussan “Bu örnekler dünyamızdaki evrimin bir parçası değil. Bunlar bir UFO hurdasından çıkarılmadı. Bunlar diatom yosunu madeninde fosilleşmiş halde bulundu.” ifadelerini kullandı. 

İmmünoloji Uzmanı Prof. Dr. Derya Unutmaz bulunan fosillerle ilgili yaptığı açıklamada, ‘Tamamen sansasyonel “haber” dedi. Unutmaz açıklamasında, ‘Burada önemli olan DNA larının %70’inin biliniyor olması – yani bunların uzaylı olma olasılığı SIFIR!  Uzayda başka yerlerde hayat, velevki DNA bazlı oluştu, evrimsel ve olasılıksal olarak bu DNA nın bizimkine %1 bile benzemesi mümkün olmaz. ‘ ifadelerini kullandı.