Heykeli dikilecek olan Eda Erdem’den açıklama: Dünyanın en mutlu insanıyım

70 Punto Spor

Fenerbahçe ve A Milli Voleybol takım kaptanı Eda Erdem’in Yoğurtçu Parkı’na heykeli dikilecek. 36 yaşındaki kaptandan konuyla ilgili ilk açıklama geldi. Paylaşım yapan Eda Erdem, ‘Bugün dünyanın en mutlu insanıyım. Çok teşekkürler. ‘ dedi.

Fenerbahçe Başkanı Ali Koç, Divan Kurulu Toplantısı’nda yaptığı açıklamayla gururumuz Eda Erdem’in heykelinin Yoğurtçu Parkı’na dikileceğini duyurdu. Ali Koç’un bu sözleri büyük ilgiyle karşılandı. Konuyla ilgili en merak edilen ise Eda Erdem’in yapacağı açıklamaydı. 

Olimpiyatlar için Tokyo’da olan Eda Erdem yaptığı açıklamada, ‘ İyi ki Fenerbahçeliyim, iyi ki Fenerbahçe’deyim diyerek, bu camiaya layık olabilme mücadelesiyle yaşadım hayatımın son 15 yılını. Başkanımız Sayın Ali Koç’un bugün genel kurul toplantısında yaptığı konuşmayı; kalbimde büyük bir gururla, içimde büyük bir heyecanla, gözlerim dolu dolu dinledim. Verdiğiniz değer, gösterdiğiniz kıymet ve her zaman sağladığınız desteğiniz için Büyük Fenerbahçe camiasına şükranlarımı sunuyorum. Bugün dünyanın en mutlu insanıyım. Çok teşekkürler. Saygı ve sevgilerimle. ‘ dedi.