MasterChef’e gözyaşları ile damga vurdu! ‘Çok istiyorum!’

70 Punto

MasterChef’in perşembe akşamı yayımlanan yeni bölümünde yarışmaya Denizli’den katıldığını belirten Meryem Kasar öne çıktı. Yarışmacı, ürünleri ile MasterChef jürisinden tam puan alsa da çıkardığı tabakla bekleneni veremedi.

TV8’in fenomen yarışma programı MasterChef Türkiye 2022 sezonu ile kaldığı yerden devam ediyor. Yarışmaya 7 Temmuz Perşembe akşamı dahil olan Meryem Kasar, hikayesi ile dikkat çekti. Masterchef jürisi, Kasar’ın memleketinden getirdiği ürünler nedeniyle yarışmacıya tam puan verirken, yapmak istediği tabağı çıkaramayınca jüriyi arada bıraktı.

Somer Şef, eksik olduğunu belirttiği tabak için ‘Hayır’ oyu kullanırken Danilo ise ikinci bir şansı hak ettiğini düşündüğü yarışmacı için ‘Evet’ dedi. Yarışmacının kaderi Mehmet Şef’in yanıtına kaldı. Mehmet Yalçınkaya ise yarışmacıya ‘Hayır’ oyu vererek gönderdi.

“AMERİKA’DAKİ İŞ TEKLİFİNİ BIRAKTIM

Bu sırada Meryem Kasar gözyaşları içinde ”Çok istiyorum!’ dedi ve ”Monoko’daki işi bıraktım, Amerika’daki iş teklifini de bıraktım oraya da gitmiyorum şu an. Keşkeği yapmak için bir yer bulamadım, kaldığım otelin mutfağından rica ettim o şekilde yaptım.” dedi.