Cemal Enginyurt ile Latif Şimşek arasında ne oldu? Kanal yönetiminden açıklama

70 Punto Türkiye

Demokrat Parti Genel Başkan Yardımcısı Cemal Enginyurt ile gazeteci Latif Şimşek arasında canlı yayında gergin anlar yaşandı. Program moderatörü canlı yayında zorunlu araya gitmek zorunda kaldı. Kanal yönetiminden açıklama geldi. İşte detaylar…

Demokrat Parti Ordu Milletvekili Cemal Enginyurt, Gazeteci Latif Şimşek, Korkusuz Gazetesi Yazarı Barış Yarkadaş ve Siyaset Bilimci Doğan Çağlar; Pınar Işık Ardor ile Gündeme Dair programına konuk olarak gündemi değerlendirdi.

SERT TARTIŞMA

Programa konuk olan DP Milletvekili Cemal Enginyurt ile gazeteci Latif Şimşek arasında sert bir tartışma yaşandı. Enginyurt, stüdyoda tartışma sınırlarını aşarak Latif Şimşek’in üzerine yürüdü. Kanal yönetimi, yaşanan olay sonrası programa ara vermek zorunda kaldı.

Aranın ardından moderatör Pınar Arıdor, istenmeyen olayla ilgili tv100 yönetiminin açıklamasını aktardı. Arıdor, şunları söyledi;

tv100 yönetimi, değerli Yönetim Kurulu Başkanımız Necat Gülseven, Genel Yayın Yönetmenimiz Alican Değer, Programlar Müdürümüz Bülent Yılmaz ve kanal yöneticilerimiz, bütün ekip arkadaşlarımız olayı şiddetle kınıyorlar, kamuoyundan özür diliyorlar.