İsmail Küçükkaya Fox Tv’ye veda etti! İşte yeni kanalı…

70 Punto Türkiye

Uzun zamandır Fox TV’de Çalar Saat programını sunan İsmail Küçükkaya kanal değiştiriyor. 12 Eylül’de kanalına başlayacak olan İsmail Küçükkaya’nın bu transferi bomba gibi düştü. İşte detaylar…

Halk TV, kadrosuna flaş bir ismi kattı. Kanalın patronu Cafer Mahiroğlu, deneyimli gazeteci İsmail Küçükkaya’nın Halk TV’ye transfer olduğunu duyurdu.

İlk paylaşımında isim vermeyen Mahiroğlu, “Bu yola çıkarken Türkiye’nin vicdanı olacağıma,adaletten, demokrasiden ödün vermeyeceğime söz verdim. Bu duruştaki arkadaşlarımızla bugüne geldik.Halk TV şimdi daha da güçleniyor. Halkın kanalı Halk TV’de koca yürekli bir adam daha artık bize yarenlik edecek. Ailemize hoş geldin” ifadelerini kullandı.

Mahiroğlu bir sonraki paylaşımında ise, ismini vermediği kişinin İsmail Küçükkaya olduğunu belirtti.

“Sevgili Halk TV  izleyicileri, az önce  isim vermeden  Halk TV’de yeni başlayacak bir arkadaş  için  tweet attım” diyen Mahiroğlu, “Biraz  gizem  olsun  istedim ama gizem galiba bana göre değil. Hoşgeldin İsmail Küçükkaya” sözleriyle ünlü gazetecinin Halk TV kadrosuna katıldığını açıkladı.

İLK YAYIN 12 EYLÜL’DE

Öte yandan Odatv’ye konuşan İsmail Küçükkaya, haftanın 5 günü sabah programı yapacağını aktardı. Her hafta Cuma günü de “prime time” olarak adlandırılan en çok izlenen saatlerde akşam programı gerçekleştireceğini dile getiren Küçükkaya, “12 Eylül’de başlıyorum” dedi.