Bitmeyen davada yeni tanık! Kate Moss’un ifadesi Amber Heard’ü zor durumda bıraktı

70 Punto Kültür Sanat

Hollywood günlerdir tek bir davayı konuşuyor. Johnny Depp ile Amber Heard. Bugün ise davada bir ünlü daha vardı. Amber Heard’ün iddiaları sonrası ünlü model Kate Moss tanık olarak katıldı. Kate Moss’un yaptığı açıklama görünen o ki Amber Heard’ü zor duruma sokacak. Gelin hep birlikte detaylara bakalım…

Johnny Depp ve Amber Heard arasındaki karalama davasında ünlü süpermodel Kate Moss ifade verdi. 1990’lı yıllarda Johnny Depp ile büyük bir aşk yaşayan Moss, Amber Heard’ü yalanladı.

İDDİALAR YALANLANDI

Johnny Depp’in kendisini merdivenlerden ittiği suçlamasını reddeden Moss, “Hayır, Beni asla itmedi, tekme atmadı ve merdivenlerden düşmeme neden olmadı” dedi. İngiltere’den video konferans ile duruşmaya katılan Moss Jamaika’daki tatiileri esnasında merdivenlerden nasıl düştüğünü anlattı.

Moss, “Otel odasından ayrılıyorduk. Johnny benden önce odadan çıkmıştı. Dışarıda fırtına vardı ve yağmur yağıyordu. Odadan çıkarken merdivenlerden aşağıya kaydım ve sırtımı incittim. Bağırdım, çünkü bana ne olduğunu bilmiyordum ve canım yanıyordu.” sözleriyle olayı aktardı.

Kate Moss, eski sevgilisi Johnny Depp’in onu odaya kadar taşıdığını ve tıbbi yardım almasını sağladığını da vurguladı. Moss’un ifadesinin Amber Heard’ü çok zor durumda bıraktığı ifade ediliyor.