Volkan Demirel kura çekimlerinde topu açamadı, eşinin yorumu gecikmedi

70 Punto Spor

Fenerbahçe ve A Milli Takım’ın unutulmaz file bekçisi Volkan Demirel, Konferans Ligi’nde kura çekimine katıldı. Topu açamayan başarılı futbolcu sosyal medyada gündeme oturdu. Eşi Zeynep Sever Demirel’in yaptığı yorum ise oldukça konuşuldu.

UEFA Avrupa Konferans Ligi kuralarını Türk futbolunun unutulmaz kalecisi Volkan Demirel çekti.

Efsane file bekçisi Volkan Demirel, “Konferans Ligi’nin hikayesi burada başladı. İnşallah Türkiye’de biter. Başakşehir ve Sivasspor’a başarılar. Türk insanı olarak, bayrağımızın dalgalandığı her yerde çok gururlanırız. EURO 2008’de, halkımızla birlikte bu başarıyı elde ettik. 2008 yılındaki Şampiyonlar Ligi serüvenimiz çok güzeldi. Her aklıma geldiğinde gurur duyuyorum. Sevilla maçında yaşadığım mutluluğu, bir de çocuğum olunca yaşamıştım. Harika günlerdi. Fenerbahçe’de yaşadıklarımı her andığımda gururlanıyorum. Yaşadık, bitti. İnşallah bundan sonraki hayatımızda daha güzel anılar biriktiririz.” açıklamasını yaptı.

TOPU AÇAMADI, EŞİNİN YORUMU OLAY OLDU

Öte yandan kura çekimine Volkan Hoca’nın topu açamadığı anlar damgasını vurdu. 40 yaşındaki futbol adamı bir süre topu açamayınca devreye giren Marchetti, “Bir kaleci için bile zor bir iş” ifadelerini kullandı. Demirel ise “Zor bir iş.” diyerek güldü. Kura çekimine ilişkin paylaşım yapan Volkan Demirel binlerce beğeni aldı. Daha sonra eşi Zeynep ise bu anlara kayıtsız kalamadı.

Fotoğraf paylaşan Volkan Demirel’e yorum yapan Zeynep Sever Demirel, ‘Kavanoz kapaklarını evde gayet iyi açıyorsun oysa’ yazdı ve güldü. Bu yorum binlerce yorum aldı. Volkan Demirel ise eşine ‘heyecanlandım’ yazarak yanıt verdi.