Sosyal medyanın gündemi oturan Eren Erdem neden topa tutuluyor?

Sosyal Medya Türkiye

CHP’li Eren Erdem sosyal medyanın en çok konuşulan konuları arasında girdi. Peki neden? Muhaliflerin bile tepkisi toplayan Erdem sosyal medya fenomeni Jahreyn ve Cavs’ın da bulunduğu bir Twitter sohbet odasına katıldı. Sosyal medyanın gündemine oturan olaylar da böyle başladı.

CHP’li Erdem katıldığı sohbet odasında bazı sosyal medya kullanıcılarını ırkçılık yapmakla itham etti ve bu hesapların sahiplerinin kimler olduklarını bildiklerini söyledi.

Eren Erdem, sosyal medyada Cavs Karahanlı adıyla tanınan kişinin gerçek ismini deşifre etti. Erdem Cavs’ın soy ismini vermese de kısa zamanda eleştiri oklarının hedefi oldu.

Jahreyn “Eren Erdem daha iktidara gelmeden Soyluculuk oynuyor. Sen kimsin de bize parmak sallıyorsun?

Öte yandan Monşer isimli kullanıcının  “Eren Erdem isimli arkadaş Cavs’ın gerçek adını ifşalamış. Şimdiden fişlemelere başladıklarına göre CHP iktidarının AKP iktidarından pek de farklı olmayacağı ayan beyan ortada. Hata bunlarda değil tabi ısrarla bunlara güvenenlerde.” yorumu da yüzlerce beğendi aldı.

EREN ERDEM’DEN PEŞ PEŞE PAYLAŞIMLAR

Eren Erdem ‘Halkların kardeşliği erlik’ isimli kullanıcının açtığı sohbet odasına ithafen ‘

Hakkımızda sabahtan beri hakaret edip bana söz hakkı veremeyen KORKAKLARIN yayınını dinlemek ister misiniz? Bu korkaklar, karşılarında ciddi muhatap istemezler. Toplamışlar ahaliyi, atıp tutuyorlar. Söz istedim, veremediler Kendi aranızda oynaşın. 31’ci tayfaya(mesajımın altına 31 yazan arkadaşlara) sözümdür, boşa kasmayın canlarım. Adalet o ki, sataşma olunca söz hakkı verilir. Odanızda söz hakkım GASP edildi. Şimdi dinlemeye devam edin, sevgiler…’ paylaşımında bulundu.

Erdem daha sonra jahrein‘i etiketleyerek şu ifadeleri kullandı:

Sevgili canlar. Kimseye düşman değiliz. Kimseye kindar olamayız. Bu akşam, @jahreindota ‘in space odasında hakkımızda sözler edildi. Odaya girdim, CEVAP hakkımı kullanmak istedim. Verilmedi. Dolayısıyla, hiçbir ithamı kabul etmiyorum. Cevap hakkım bakidir. Saygılarımla…