Melek Mosso’nun yerine sahneye çıkacak isim belli oldu! Sosyal medyadan paylaştı

70 Punto Türkiye

Melek Mosso’nun konserinin iptal edilmesi hala konuşuluyor. 3 Haziran’da Isparta’da konser vermesi planlanan Melek Mosso’nun konseri iptal edilmişti. Melek Mosso’nun yerine o gün sahneye çıkacak isim belli oldu.

Isparta Uluslararası Gül Festivali kapsamında 3 Haziran’da düzenlenecek olan Melek Mosso konseri ‘İslami hassasiyetler’ gerekçe gösterilerek iptal edilmişti.

Mosso ile birlikte son dönemde konserleri iptal edilen birçok şarkıcıya sosyal medyadan destek mesajları gelmişti.

Isparta Belediyesi’nden yapılan açıklamada ise Uluslararası Gül Festivali’nde Melek Mosso yerine sahne alacak ismin Seda Sayan olduğu açıklandı. Sayan da sosyal medya hesabında yaptığı paylaşımda konser detaylarını paylaştı.

MOSSO AÇIKLAMA YAPMIŞTI

Mosso yaptığı açıklamada, “Ben bu ülkenin kadınıyım. Fikirlerimle, vizyonumla, hayallerimle her yeni gün geleceğe sanatımı işliyorum. Genci yaşlısı milyonlarca sevenim var. Bir kaç kendini bilmeze kalmadı benim ahlakımı sorgulamak, kadınlık onuruma laf atmak. Bu zihniyetteki insanlar kendi yüreklerindeki karanlığı ve sapıklığı bizim hayatımıza da sokmaya çalışıyorlar ama buna asla izin vermeyeceğim, VERMEYECEĞİZ… Ben Isparta’ya elbet gidecek ve şarkılarımı söyleyeceğim. Bugün olmazsa yarın sarılacak kalplerimiz” demişti.

2 thoughts on “Melek Mosso’nun yerine sahneye çıkacak isim belli oldu! Sosyal medyadan paylaştı

Comments are closed.