Mahir Ünal’ın sosyal medya sınavı! Açıklama geldi

70 Punto Türkiye

Dünya Kadınlar Boks Şampiyonası’nda altın madayla haberleri peş şeşe geldi. Milli sporcularımız kendi sikletlerinde şampiyon oldu. Milli sporcularımız içn kutlamalar peş peşe geldi. AK Parti Grup Başkanvekili Mahir Ünal’ın ise sporcuları tek tek tebrik etmememesi tepkiyle karşılandı. Ünal sosyal medya hesabından açıklama yaptı.

Milli boksörlerimiz, Dünya Kadınlar Boks Şampiyonası’nda tarih yazdı. Sporcularımızdan Ayşe Çağırır, Buse Naz Çakıroğlu, Hatice Akbaş, Busenaz Sürmeneli ve Şennur Demir dünya şampiyonu olarak organizasyonu tamamladı. Sosyal medyada herkes tek tek mesaj yayımlarken Mahir Ünal’ın sporcuları tek tek tebrik etmemesi tepkiyle karşılandı. Mahir Ünal bunun üzerine bir açıklama yaptı.

Sosyal medya ekibiyle ilgili açıklama yapan Ünal, ‘Sosyal medya ekibimiz bugün şampiyonlarımızı tek tek tebrik edip finalde topluca bir paylaşım yapmayı planlanmış. (İyi bir planlama olmadığı uygulamalı görülmüştür)
Herhangi bir sporcumuzu bir diğerinden ayırmamız düşünülemez her çaba kutsal, her mücadele biriciktir. Türkiye evsahipliğinde gerçekleşen Dünya Kadınlar Boks şampiyonasında bayrağımızı dalgalandıran tüm sporcularımızı yürekten kutluyorum. Ayşe Çağırır, Hatice Akbaş, Busenaz Sürmeneli, Busenaz Çakıroğlu, Şennur Demir, Sema Çalışkan, Elif Güneri’ dedi.

Bir cevap yazın