Gecenin Ucunda dizisi beğenildi mi? Gecenin Ucunda dizisi konusu ve oyuncuları…

70 Punto Sosyal Medya

Star Tv’nin yeni dizisi Gecenin Ucunda başladı. Oyuncu kadrosuyla dikkat çeken dizi sosyal medyanın gündemine oturdu. Peki Gecenin Ucunda dizisi beğenildi mi, konusu ve oyuncuları kim? İşte Gecenin Ucunda dizisinin detayları…

Gecenin Ucunda dizisinin oyuncu kadrosunda; Neslihan Atagül, Kadir Doğulu, Zuhal Olcay, Tuba Ünsal, Bertan Asllani, Özge Özder, Kaan Taşaner, Bestemsu Özdemir, Levent Özdilek, Ebru Aykaç, Şencan Güleryüz, Aysun Metiner, Gonca Yakut, Aleyna Özgeçen, Abdulkerim İlhan, Hazal Şenel, Seyda Bayram, Cem Avnayim, Tugay Bahşi, Ufuk Tevge, Kuzey Kaya, Ubeyt Ünal, Oya Ünal yer alıyor. 

KONUSU NE?

Gecenin Ucunda, iş hayatında mutlu olamayıp başkalarını iyileştirmenin peşine düşen Macide’nin kendisini bulmak için çıktığı yolda aşkla sınanıp daha önce hiç tanık olmadığı bir dünyanın içine girmesini konu alıyor. 

Yoksul bir ailede büyüyen Macide, psikoloji alanında eğitim almış ama iş hayatında mutlu olamamıştır. Başkalarına iyi gelme ve şifa vermenin peşinden giden Macide’nin hayatı Işık Ailesi’yle tanıştıktan sonra tamamen değişecektir. Yeni tanıştığı Ahmet (Sarp Levendoğlu) kendisine delice bir tutkuyla aşık olur fakat Macide, ülkenin en akıllı ve başarılı iş adamı olarak anılan ve Ahmet’in ağabeyi Kazım’dan (Kadir Doğulu) etkilenir. Karşılıklı olarak yaşanan bu hislerin önündeki en büyük engel ise Kazım’ın evli olmasıdır. Macide’nin gelişiyle Işık Ailesi’nde artık hiçbir şey eskisi gibi olmayacaktır.

DİZİ BEĞENİLDİ Mİ?

Gecenin Ucunda dizisi sosyal medyanın gündeminde oturdu. Evli çift Neslihan Atagül ve Kadir Doğulu’nun yer aldığı dizi oyuncu kadrosuyla dikkat çekiyor. Özellikle dizide Neslihan Atagül beğeni yağmuruna tutuldu. Kimi kullanıcılar dizinin konusu nedeniyle diziyi tekrar izleyeceklerini dile getirdi. Kimi kullanıcılar ise oyuncu kadrosu nedeniyle eleştiride bulundu.