Galatasaray’dan transfer atağı! Icardi’den Juan Mata’ya peş peşe açıklandı

Spor

Galatasaray’da transfer bombaları peş peşe geldi. Sarı Kırmızılı ekip KAP’a 5 isim bildirdi. Günün en ses getiren transferi tartışmasız Icardi oldu. Gece saatlerinde İstanbul’a inen Icardi ve ailesi sosyal medyadanın da gündemindeydi. Peki Galatasaray kaç transfer yaptı, kimleri transfer etti? İşte detaylar…

Transfer sezonunun kapanmasına sayılı süre kala Galatasaray adeta şaha kalktı! Icardi bombasının ardından KAP’a peş peşe bildirim yapan Aslan sosyal medyayı adeta salladı! İşte Galatasaray’da yaşanan son dakika transfer haberleri…

JUAN MATA

Galatasaray Mata Garcia transfaerini “Profesyonel futbolcu Juan Manuel Mata Garcia’nın kulübümüze transferi konusunda, futbolcu ile resmi görüşmelere başlanmıştır.” sözleri ie duyurdu.

JUAN MATA KİMDİR?

34 yaşındaki İspanyol yıldız sağ/sol açık ve forvet mevkiinde görev yapıyor. Valencia, Chelsea, Manchester United formalarını terleten Mata, bu takımlar ile çıktığı 472 resmi maçta 95 kez fileleri havalandırdı.

YUSUF DEMİR VE MATHİAS ROSS JENSEN

Galatasaray diğer 2 haberi ise “Transfer görüşmelerine başladığımız Yusuf Demir ve Mathias Ross Jensen, İstanbul’a geldiler!” sözlerine yer vererek duyurdu.

ICARDİ İSTANBUL’DA

Paris Saint Germain’in golcüsü Mauro Icardi’yi sezon sonuna kadar kiraladı. Mauro Icardi’nin sezon sonuna kadar sarı-kırmızılı formayı giyeceği öğrenildi.

Galatasaray anlaşmayı şu sözlerle duyurdu: Profesyonel futbolcu Mauro Emanuel Icardi Rivero’nun geçici transferi konusunda kendisi ve Paris Saint-Germain Football Club ile resmi görüşmelere başlanmıştır.

MİLOT RASHİCA

Galatasaray Rashica transferini şöyle duyurdu: Profesyonel futbolcu Milot Rashica’nın kulübümüze geçici transferi konusunda, futbolcu ve kulübü Norwich City Football Club ile resmi görüşmelere başlanmıştır.

MİLOT RASHİCA KİMDİR?

26 yaşındaki Milot Rashica Vitesse, Werder Bremen ve Norwich City formalarını giydi. Forvet oyuncusu bu takımlarla çıktığı 222 resmi maçta 44 kez topu rakip ağlarla buluşturdu.

ROSS JENSEN

Sarı Kırmızlılar transferi “Profesyonel futbolcu Mathias Ross Jensen’in kulübümüze transferi konusunda, futbolcu ve kulübü Aalborg BK ile resmi görüşmelere başlanmıştır.” şeklinde duyurdu.

ROSS JENSEN KİMDİR?

21 yaşındaki Dainamarkalı defans oyuncusu  Danimarka Superliga kulübü AaB için forma terletiyordu.