Ebrar Karakurt’tan İtalya maçı sonrası bomba paylaşım! Tweeti unutmadı

70 Punto Spor

Filenin Sultanları, İtalya ile karşılaştığı maçı kazanarak finale yükseldi. Filenin Sultanları’nın enerjisi olan Ebrar Karakurt’tan maç sonrası dikkat çeken paylaşım geldi.

Filenin Sultanları, İtalya ile mücadelesini uzatmalarda kazandı. Ebrar Karakurt’un smacıyla finale yükselen Filenin Sultanları’nın rakibi Sırbistan oldu.

Sosyal medyayı aktif kullanan takımın enerjisi Ebrar Karakurt’tan ise peş peşe paylaşımlar geldi. Maçtan birçok an paylaşan Ebrar Karakurt bu kez yaptığı göndermeyle damga vurdu. Geçtiğimiz gün sosyal medyada bir kullanıcının ‘ Müslüman Türk Milleti olarak sana tahammül etmeye devam ediyoruz…’ yazmasına Karakurt, ‘Boş yapma Abdülhamid’ diye yanıt vermişti.

Bugün ise bir paylaşım yapan Ebrar Karakurt’un ‘ Boş yapma Abdülhamid’ tweetini pankartla taşıdığı görüldü. Bu tweet binlerce beğeni aldı.

Öte yandan maçtan iki görüntü daha paylaşan Karakurt, ‘Lahmacun mu pizza mı?’ yazdı.

Bir paylaşım daha yapan ünlü sporcu, ‘Söz konusu arkadaşımızın ismi Ahmet, Mehmet veya Berke olabilirdi. Konu başka yerlere çekilmeye çalışılıyor. Pazar günü büyük bir maçımız var, ona konsantreyim. Ülkeme sevgiler’ ifadelerini kullandı.