Yabancı basın yazdı: Galatasaray’da Muslera’ya sürpriz talip!

Spor

Galatasaray Okan Buruk’lu dönem başladı ve Sarı-Kırmızılı ekipte transfer çalışmaları hızla devam ediyor.Takımın tecrübeli file bekçisi Fernando Muslera için flaş bir iddia ortaya atıldı.

Galatasaray’da son dakika gelişmeler yaşanırken Fransız basınından önemli bir iddia ortaya atıldı.

Fanatik Gazetesi’nin Fransız basınına dayandırdığı habere göre; Ligue 1 ekibi Rennes, Fernando Muslera’yı transfer etmek için harekete geçti.

Haberin detaylarında, Uruguaylı eldivenin Alfred Gomes’in yerine düşünüldüğü kaydedildi. Alfred Gomes’in performansından memnun olmayan Rennes kurmaylarının, Fernando Muslera’yı transfer etmek için gündemine aldığı belirtildi.

DOĞAN ALEMDAR DETAYI

Rennes’in bu takviyeyle birlikte Doğan Alemdar’ın gelişimine katkı sağlayacak tecrübeli bir eldiveni takıma dahil edebileceği ifade edildi. Öte yandan Fernando Muslera’nın transfer listesinde ilk sırada olduğu Uruguaylı file bekçisinin alternatiflerinin de belirlendiği kaydedildi. Yann Sommer ve Steve Mandanda’nın da transfer listesinde bulunduğu yazıldı.

Sarı-kırmızılılar ile 36 yaşındaki file bekçisi arasındaki sözleşmenin 2024’te biteceği ve Rennes’in bu transferi 2 milyon euro düzeyinde bir teklifle gerçekleştirebileceği belirtildi. Fernando Muslera’nın güncel piyasa değeri 1 milyon 800 bin euro olarak gösteriliyor.