MasterChef’te kim elendi? Gözyaşları içinde veda etti!

Sosyal Medya

 MasterChef 2022’de ilk elenen isim resmen belli oldu. Kaan, Fatma Nur ve Şeyma’nın son 3’e kaldığı yarışmada bir kişi elendi. Peki MasterChef’te kim elendi? İşte detaylar…

MasterChef son bölüm izleyenler heyecanlı dakikalara tanık oldular şayet 2022’nin elenen ilk ismi belli oldu. Son 3’te Kaan, Fatma Nur ve Şeyma büyük mücadele sergiledi. İşte elenen isim…

MASTERCHEF’TE ELENEN İSİM BELLİ OLDU

MasterChef yeni sezon ilk eleme gecesinde son 3’e kalan yarışmacılar “Kadayıf karides 2.0” yaptılar. Kaan en iyi yemeği yaparak bir hafta daha yarışmada kaldı. Son ikiye kalan Şeyma ve Fatma Nur’dan elenen isim Şeyma oldu.

GÖZYAŞLARINI TUTAMADI

Gözyaşlarını tutamayan Şeyma yaptığı açıklamada şu ifadeleri kullandı: Ben bunu hissettim, bütün gün o duygu oradan geliyor. Emindim ama yine de savaşmak istedim. Şefim şimdi şöyle; ben bu kazayı geçirdiğim zaman bütün değer yargılarım değişti. Buraya gelirken en başta müthiş bir istekle geldim. Geldiğim günden beri diyorum ki evet daha iyi bir hayat çocuklarıma sunabilirim. Yemek aşkım devam ediyor, her zaman denemeye devam edeceğim.

ŞEYMA YERİNE HANGİ İSİM GELDİ?

Şeyma yerine yedek yarışmacı olarak Görkem geldi.

VEDA PAYLAŞIMI

Sosyal medya hesabından paylaşım yapan Şeyma Müjdeci, ‘Her hikayenin sonu olduğu gibi bu yolculuğunun sonu burası. Şimdi kendime yeni yollar açmak için evime dönüyorum. Beni destekleyen herkese çok teşekkür ederim. Hiçbir şey bitmedi…’ ifadelerini kullandı.