Masterchef eleme adayı! Masterchef Kocaeli dış çekim oyununu kim kazandı?

70 Punto


Masterchef 2022 heyecanı devam ediyor. Kırmızı ve mavi takım kıyasıya mücadele ediyor. İlk yarışta kırmızı takım kaybetmiş ve eleme adayı Ayaz olmuştu. İkinci takım oyununu kırmızı takım kazandı. Peki bugün kim elenme adayı olarak karşımıza çıkacak? İşte detaylar…

Masterchef’te yarışmacılar bugün dış çekimde yarışıyor. Yarışmacılar Kocaeli’ye giderek kıyasıya rekabet ediyor. Kocaeli’nin yöresel tatlarını yapan yarışmacılardan kim hangi takım iyi yapacak merak ediliyor. İlk oyunda kırmızı takım kaybetmiş ve Ayaz eleme adayı olmuştu.

İKİNCİ ELEME ADAYI KİM OLDU?

Henüz ikinci eleme adayı belli olmadı. Kazanan takım kırmızı oldu. Kırmızı takım 20’ye 15 kazandı. Mavi takım dokunulmazlık oyununda yarıştı. Metin dokunulmazlık yarışını kazandı. Metin’in dokunulmazlık alması ve Yağız’ın takım kaptanı olması nedeniyle mavi takım Kıvanç ve Tolga ismini yazabildi. Çıkan oylamada ikinci eleme adayı Kıvanç oldu. Kıvanç yaptığı açıklamada artık potaya girme zamanının geldiğini ve yarışmada sadece iki kere potaya girdiğini belirtti.

ÖDÜL OYUNU OYNANDI

Dün ise Masterchef’te ödül oyunu vardı. Eski yarışmacılar yeni yarışmacılarla takım olarak ikili mücadele etti. Dünkü ödül yarışmasını Metin ve Duygu kazanmıştı.