Kaza yapan Ali Sabancı ve Vuslat Doğan Sabancı’nın son durumları ne? Yeni açıklama

Türkiye

Ali Sabancı ve Vuslat Doğan Sabancı Yunanistan’daki tatilleri sırasında zodyak bot ile kaza geçirdi. Ali Sabancı’nın ağır yaralı olduğu öğrenildi.

İş dünyasının önde gelen isimlerinden Ali Sabancı ve Vuslat Doğan Sabancı Yunanistan’da kaza geçirdi. Peki Ali Sabancı ve Vuslat Doğan Sabancı’nın son durumu ne?

Ağır yaralı olduğu öğrenilen Ali Sabancı İstanbul’da özel bir hastaneye sevk edildi. Sağlık durumunun iyiye gittiği öğrenilen Vuslat Doğan Sabancı’nın aynı özel hastaneye getirileceği öğrenildi.

Aydın Doğan Vakfı’ndan kaza ile ilgili açıklama

Aydın Doğan Vakfı Yönetim Kurulu Başkan Vekili Vuslat Doğan Sabancı ve eşi Ali Sabancı Yunanistan’ın Leros Adası’nda geçirdikleri deniz kazasında yaralandı. Kaza ile ilgili Aydın Doğan Vakfı’ndan yazılı açıklama yapıldı. Açıklamada, “Aydın Doğan Vakfı Yönetim Kurulu Başkan Vekili Vuslat Doğan Sabancı ve eşi Ali Sabancı, 24 Ağustos 2023 tarihinde tatilleri sırasında bir deniz kazası geçirmiştir. Tedavileri devam etmekte olup, sağlık durumları takip edilmektedir. Gelişmelerle ilgili kamuoyuna bilgi verilecektir” denildi.