Formula 1 magazin bu haberi konuşuyor! Charles Leclerc ayrılığı duyurdu

70 Punto Spor

Özlem Dede / 70punto Bu sezonu ikinci olarak tamamlayan Ferrari pilotu Charles Leclerc ilişkisini sonlandırdığını açıkladı. 3 yıldır Charlotte Siné ile birlikte olan Formula 1 pilotu, Instagram hesabından mesaj yayınladı.

Son dönemin en çok dikkat çeken isimlerinden biri olan Charles Leclerc sevgilisinden ayrıldığını açıkladı. Instagram hesabından bir mesaj paylaşan pilotla ilgili Twitter’dan binlerce tweet atıldı. 25 yaşında olan pilot, mesajında çok güzel anlar yaşadığını ve Charlotte ile arkadaş kalacaklarını belirtti. Birbirlerine iyi dilekte bulunan ikili kararlarına saygı gösterilmesini istedi.

CHARLES LECLERC KİMDİR?

Charles Marc Hervé Perceval Leclerc (d. 16 Ekim 1997), şu anda Formula 1’de Scuderia Ferrari için yarışan ve 2024 sezonunun sonuna kadar sözleşmesi olan bir Monakolu yarış sürücüsü. 2016’da GP3 Serisi şampiyonluğunu ve 2017’de FIA Formula 2 Şampiyonasını kazandı.

CHARLOTTE SINE KİMDİR?

Charlotte Siné 1999 yılında Monako’da doğdu. Charlotte Siné mimar. Takı markası olan ve sosyal medya hesaplarından paylaşan Sine, Instagram’ı aktif kullanıyor.